Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » numer indeksu
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, dwie cyfry miesiąca urodzenia + pierwsza mała litera imienia matki np: 8406p×

Obrony w SAN trwają w najlepsze!

Nadszedł moment, który w życiu każdego studenta jest ukoronowaniem dwu, bądź trzyletniej przygody związanej ze studiowaniem.

Przygody, ale i ciężkiej pracy, którą każdy z nich włożył w naukę, a także w pisanie swojej pracy dyplomowej, która jest podsumowaniem zdobytej wiedzy i umiejętności.

Moment, który dla każdego z dyplomantów jest stresujący, ale po ich minach można z pewnością stwierdzić, że koniec końców było naprawdę pozytywnie! O czym świadczą niezwykle zadowalające wyniki obron!

Pragniemy pogratulować wszystkim, którzy już mają ten dzień za sobą i trzymamy nadal mocno kciuki za tych, którzy jeszcze na swoją obronę czekają!

Mamy nadzieję, że po obejrzeniu fotorelacji odetchniecie z ulgą! Wystarczy spojrzeć na waszych kolegów i koleżanki, którzy z uśmiechem na ustach przeszli przez ten jakże ważny dzień!

Obrony w SAN trwają w najlepsze!
Studia I stopnia  
Studia II stopnia  
           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!