Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » numer indeksu
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, dwie cyfry miesiąca urodzenia + pierwsza mała litera imienia matki np: 8406p×

Informacje o stypendium

Od dnia 29.11.2021r. (poniedziałek) do 12.12.2021r. (niedziela) można uzyskać informacje o przyznanym, bądź nieprzyznanym stypendium.

- Stypendium rektora, socjalne, dla osób niepełnosprawnych i zapomogi - Dziekanat (pokój nr 18).

Informacje nie będą udzielane telefonicznie ani mailowo.

Studenci, którzy składali wniosek o stypendium na rok akademicki 2021/2022, proszeni są o zgłoszenie się do właściwego pokoju w celu podpisania decyzji oraz złożenia dokumentu dotyczącego sposobu płatności (plik do pobrania) oraz oświadczenia o prawie zrzeczenia się do odwołania co umożliwi szybszą wypłatę stypendium (plik do pobrania).

Bardzo prosimy o wchodzenie do pokoju z wypełnionymi już drukami.

Studenci, którzy składali wniosek o stypendium dla osób niepełnosprawnych, w przypadku otrzymania nowego orzeczenia, proszeni są o niezwłoczne dostarczenie aktualnego dokumentu.

Informujemy, że w związku z nowelizacją ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce oraz niektórych innych ustaw KAŻDY STUDENT OTRZYMUJĄCY STYPENDIUM JEST ZOBOWIĄZANY DO DOSTARCZENIA oświadczenia (załącznik nr 17 – dotyczący okresów studiowania) na koniec semestru zimowego w roku akademickim 2021/22.

Dokładny termin składania oświadczenia zostanie podany na początku lutego 2022 r. na stronie www Uczelni – Strefa studenta – zakładka Stypendia.

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ

dokumenty   Sposób płatności [pobierz]

dokumenty   Oświadczenie o zrzeczeniu się prawa do odwołania [pobierz]

Studia I stopnia  
Studia II stopnia  
           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!