Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » numer indeksu
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, dwie cyfry miesiąca urodzenia + pierwsza mała litera imienia matki np: 8406p×

Obrony inne niż dotychczas

W minioną niedzielę odbyły się kolejne obrony prac licencjackich i magisterskich na kierunku ekonomia oraz bezpieczeństwo wewnętrzne – w Filii Społecznej Akademii Nauk w Tarnobrzegu. Było to wyjątkowe wydarzenie – po raz pierwszy bowiem w całości odbyły się one poza murami uczelni – przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej. Do ich przeprowadzenia wykorzystano Microsoft Teams.

Aby było to możliwe, Rektor Społecznej Akademii Nauk już 28 kwietnia wydał specjalne zarządzenie (w sprawie przeprowadzenia egzaminów dyplomowych z wykorzystaniem technik audio-video), w którym określone zostały szczegółowe zasady przeprowadzania egzaminu dyplomowego w sposób zdalny.

Zastosowanie takiego rozwiązania uzasadnione było troską o bezpieczeństwo – zarówno studentów, jak i nauczycieli, członków komisji egzaminacyjnej. Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów – zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

  • Obrony inne niż dotychczas
  • Obrony inne niż dotychczas
  • Obrony inne niż dotychczas
  • Obrony inne niż dotychczas
  • Obrony inne niż dotychczas
  • Obrony inne niż dotychczas
  • Obrony inne niż dotychczas
  • Obrony inne niż dotychczas
Studia I stopnia  
Studia II stopnia  
           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!