Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, miesiąc urodzenia zapisany dwucyfrowo + pierwsza mała litera imienia matki zapisana małą literą np. 8406p
×

„Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są Twoje zainteresowania” Sherry Argon

Miło jest nam Państwa poinformować o rozpoczęciu współpracy z Podkarpacką Drużyną Wodnego Pogotowia Ratunkowego w Tarnobrzegu zarówno w kontekście wspólnie organizowanych przedsięwzięć jak również praktyk studenckich.

Ta współpraca z pewnością rozwinie przed nami nowe horyzonty i jesteśmy przekonani, że pasja z jaką zetknęliśmy się podczas spotkania udzieli się również naszym studentom.

Zainteresowanych nowymi możliwościami zapraszamy na stronę www.wodnepogotowieratunkowe.org.pl lub do kontaktu z uczelnią.

  • Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są Twoje zainteresowania
  • Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są Twoje zainteresowania
  • Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są Twoje zainteresowania
           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!