Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, miesiąc urodzenia zapisany dwucyfrowo + pierwsza mała litera imienia matki zapisana małą literą np. 8406p
×

PIŁKARSKI DZIEN DZIECKA

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów oraz wykładowców do wzięcia udziału w pierwszym PIŁKARSKIM DNIU DZIECKA, którego organizatorem będzie Społeczna Akademia Nauk w Tarnobrzegu.

W tym roku odpowiadamy na zaproszenie podopiecznych Domu Dziecka w Skopaniu.

Studenci oraz wykładowcy 1.06.2019 roku w Skopaniu o godz. 15.00. zagrają ramię w ramię przeciwko młodemu pokoleniu piłkarzy z Domu Dziecka.

Sprawmy radość dzieciom, a zarazem spróbujmy odnaleźć dziecko z każdym z nas.


International Economics

Wszystkie osoby, które zdecydują się wziąć czynny udział w tegorocznych obchodach Dnia Dziecka i spędzić, chociaż kilkanaście minut na boisku będą miały usprawiedliwione zwolnienie z zajęć od godz. 14.00. oraz otrzymają koszulki SAN.

Zbiórka organizacyjna SAN w Skopaniu - 1.06.2019 godz.14.30.

Równorzędnie z meczem odbywać się będą również animacje przygotowane przez studentki SAN kierunku PEDAGOGIKA, więc każda pomoc będzie mile widziana. Prosimy o zgłoszenia do dnia 31.05.2019 roku do godz. 12.00. na e-mail: kfigacz@spoleczna.pl, fb wydziału SAN w Tarnobrzegu oraz tel: 15 822 80 00

           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!