Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, miesiąc urodzenia zapisany dwucyfrowo + pierwsza mała litera imienia matki zapisana małą literą np. 8406p
×

Obchody 100-letniej rocznicy

Z okazji setnej rocznicy powstania publicznych służb zatrudnienia 30 maja na Zamku w Dzikowie zorganizowana została konferencja pt. „Wyzwania współczesnego rynku pracy". Jej głównym celem było podsumowanie działalności instytucji, które od wieku podejmują starania na rzecz zminimalizowania poziomu bezrobocia w Polsce. W trakcie konferencji dr Magdalena Szpyt ze Społecznej Akademii Nauk w Tarnobrzegu przedstawiła wykład pt. „Rozwój kapitału ludzkiego na lokalnym rynku pracy – uwarunkowania i perspektywy" przygotowany we współpracy z dr Danutą Mokrosińską.

Uroczystość była także okazją do wręczenia przez Wicewojewodę Podkarpackiego – Lucynę Podhalicz – Złotych i Srebrnych Medali za Długoletnią Służbę dla pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Tarnobrzegu. Konferencja została zorganizowana w ramach „Partnerstwa lokalnego na rzecz aktywizacji tarnobrzeskiego rynku”, którego Społeczna Akademia Nauk w Tarnobrzegu była jednym z inicjatorów.

  • Obchody 100-letniej rocznicy
  • Obchody 100-letniej rocznicy
  • Obchody 100-letniej rocznicy
           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!