Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

Zapisy na JUWENALIA 2019 ruszyły

Zapraszamy wszystkich studentów oraz słuchaczy studiów podyplomowych do zapisów na JUWENALIA 2019.

Podczas tegorocznych Juwenalii czekać będą na Państwa liczne atrakcje, w tym koncert Gwiazdy wieczoru ZESPOŁU AFTER PARTY. Standardowo zagwarantowane zostaną startery bankietowo-żywnościowe (do odebrania bloczek studenta w dniu 18.05.2019 w Dziekanacie do godziny 14.00).

W tym roku zmieniamy charakter imprezy z zamkniętego tylko dla grona studentów na otwarty skierowany także do mieszkańców Miasta Tarnobrzega oraz okolicznych miejscowości. Oznacza to, że studenci mogą wspólnie ze znajomymi, przyjaciółmi i rodziną świętować, a następnie we własnym gronie w Wakacyjnej Przystani bawić się i walczyć o fuksy.

Tegoroczne JUWENALIA dedykujemy także Mateuszowi Mortce – chłopcu, który od urodzenia zmaga się z niepełnosprawnością, która ogranicza go na każdym kroku.

Dlatego zapraszamy także na piknik rodzinny organizowany wspólnie ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych już od godziny 16.00

Podczas Juwenalii odbywać się będzie zbiórka pieniędzy zorganizowana na zakup niezbędnego sprzętu, dzięki któremu Mateusz będzie mógł funkcjonować na co dzień. W trakcie pikniku przewidujemy wiele atrakcji (np. lot balonem), a wszystkie pieniądze pochodzące ze sprzedaży biletów na atrakcje, czy z innych zakupów w całości przekazane zostaną rodzinie Mateusza.


Zapisy na JUWENALIA 2019 ruszyły

Szczegóły imprezy:

Data - 18 maja 2019 roku,
Uroczyste rozpoczęcie JUWENALII o godz. 19.00
Miejsce: Teren nad Jeziorem Tarnobrzeskim WAKACYJNA PRZYSTAŃ.

Aby dokonać zapisu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny najpóźniej do 12.05.2019 roku. (kfigacz@spoleczna.pl, tarnobrzeg@spoleczna.pl, 15 822 80 00) Podajemy IMIĘ, NAZWISKO, KIERUNEK oraz ROK studiów.

Studenci również mogę wesprzeć Mateusza z własnej inicjatywy już teraz kupując CEGIEŁKĘ w wysokości 20 zł (cały dochód trafia do Mateusza) poprzez wpłaty na konto stowarzyszenia adres: ul. Marii Dąbrowskiej 10A w Tarnobrzegunr konta: 64 1600 1462 1837 6926 1000 0001, w tytule pisząc swoje imię i nazwisko oraz dopisek STUDENT SAN. Można jednym przelewem dokonać wspólnej wpłaty należy tylko w tytule poprawnie opisać wskazać wszystkie wpłacające osoby. Osoby spoza uczelni również mogą uczestniczyć w akcji, wówczas w tytule należy podać imię i nazwisko oraz dopisek ABSOLWENT SAN lub GOŚĆ SAN.

Każda osoba, która wesprze Mateusza kupując CEGIEŁKĘ może odebrać w punkcie SAN podczas Juwenalii nad Jeziorem Tarnobrzeskim (po warunkiem poprawnego opisu tytułu przelewu):

  • bransoletkę z hasłem przewodnim imprezy oraz;
  • balon LED

Wypełnione balony helem, podczas koncertu (po odpowiednim komunikacie ze sceny) zostaną wypuszczone do nieba. Chcemy, aby niebo rozświetliło się mnóstwem kolorów dla Mateusza, aby zobaczył jak wiele osób Go wspiera, przyczyniając się do pojawienia się na twarzy uśmiechu i radości w oczach chłopca.

Tegoroczne JUWENALIA to wielkie wydarzenie więc SERDECZNIE ZAPRASZAMY do wspólnej zabawy i pomocy dla Mateusza.

W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu poprzez e-mail: kfigacz@spoleczna.pl.

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!