Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

FUKSÓWKA 2019 za nami

2 lutego 2019 roku w Restauracji Złoty Dukat, już po raz trzeci, odbyła się FUKSÓWKA Wydziału Zamiejscowego w Tarnobrzegu Społecznej Akademii Nauk. Impreza przede wszystkim miała za zadanie zjednoczyć społeczność akademicką zarówno nauczycieli wykładowców jak i studentów SAN.

Wszyscy uczestnicy bawili się we wspaniałym gronie, któremu towarzyszyły muzyka, tańce, zabawy oraz świetny humor. Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie. Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z tego wydarzenia.

Do zobaczenia w przyszłym roku !!!

  • FUKSÓWKA 2019 za nami
  • FUKSÓWKA 2019 za nami
  • FUKSÓWKA 2019 za nami
  • FUKSÓWKA 2019 za nami
           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!