Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

WSPOMNIENIE MAGII KOLĘDOWANIA

Podczas ostatniego grudniowego zjazdu 2018 roku, który przypadał w przeddzień Wigilii Bożego Narodzenia Wydział Zamiejscowy w Tarnobrzegu Społecznej Akademii Nauk opanowała magia Świąt. Przedstawiciele Samorządu oraz członkowie Koła Naukowego PROGRESS postanowili wzbudzić w całej społeczności akademickiej Ducha Świąt życząc spokoju, radości, miłości i wzajemnej życzliwości.

Z piernikiem i opłatkiem w ręku zaprosili wszystkich do wspólnego kolędowania. Kolędnikom towarzyszyła również prodziekan wydziału dr Monika Gajdowska, która złożyła studentom oraz wykładowcom najserdeczniejsze życzenia w imieniu swoim i władz uczelni. Dziękujemy za te wyjątkowe chwile pełne wzruszeń i pozytywnych emocji.

  • WSPOMNIENIE MAGII KOLĘDOWANIA
  • WSPOMNIENIE MAGII KOLĘDOWANIA
  • WSPOMNIENIE MAGII KOLĘDOWANIA
  • WSPOMNIENIE MAGII KOLĘDOWANIA
  • WSPOMNIENIE MAGII KOLĘDOWANIA
  • WSPOMNIENIE MAGII KOLĘDOWANIA
           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!