Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » numer indeksu
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, dwie cyfry miesiąca urodzenia + pierwsza mała litera imienia matki np: 8406p×

Erasmus +

Drodzy studenci,
W murach Społecznej Akademii Nauk znajduje się biuro Programu Erasmus +. Jest to program Unii Europejskiej w obszarze edukacji i szkoleń młodzieży, który ma już ponad 30 lat.

Program wymiany studentów ma wiele ciekawych zadań, przede wszystkim rozwój współpracy międzynarodowej pomiędzy uczelniami. Dzięki temu każdy nasz student, jak również pracownik ma możliwość wyjechać za granicę na daną część studiów oraz naukę praktyczną.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z wszelkimi szczegółowymi informacjami dotyczącymi programu, na stronie: erasmusplus.org.pl, oraz erasmus.san.edu.pl.

Dzięki wieloletniej współpracy Programu Erasmus + ze Społeczną Akademią Nauk nasi studenci oraz pracownicy mają możliwość aplikowania na studia na 1 lub 2 semestry lub na praktykę. Studenci otrzymują stypendia od 400-600 euro miesięcznie, które nie wliczają się do dochodu i są nieopodatkowane. Dokładamy starań aby każdy student miał możliwość wyjechać co najmniej 1 raz w czasie studiów. Każdy student ma w sumie 12 miesięcy tzw. "kapitału mobilności" na studiach I stopnia, i 12 miesięcy na studiach II stopnia.


Erasmus +

Student może spędzić ten czas realizując część programu studiów na partnerskiej uczelni zagranicą, lub/oraz w czasie minimum 2 miesięcznych praktyk kierunkowych. We encourage you to familiarize yourself with the FAQ, Partner Universities, downloadable documents, and Erasmus + - step by step.

Obecnie trwa rekrutacja dla studentów Społecznej Akademii Nauk na wyjazd na studia w semestrze zimowym 2019/2020 oraz wyjazd na praktykę w semestrze letnim. Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres mailowy: erasmus@erasmus.com.pl

Contact:

Erasmus University Coordinator +
Ernest Nowak erasmus@erasmus.com.pl
tel. 606 388 854

Studia I stopnia  
Studia II stopnia  
           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!