Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

KOLEJNE SPOTKANIE RADY BIZNESU

W dniu 23.11.2018 r w murach naszej uczelni odbyło się już trzecie spotkanie Rady Biznesu Wydziału Zamiejscowego w Tarnobrzegu Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Podczas spotkania byli obecni przedstawiciele lokalnych władz, firm działających na terenie powiatu tarnobrzeskiego, ośrodków oraz instytucji otoczenia społeczno-gospodarczego.

Przedstawiono liczne propozycje podnoszące kwalifikacje i kompetencje pracowników w regionie. Pojawiły się również pomysły uatrakcyjnienia oferty edukacyjnej oraz oferty praktyk. Zapraszamy do zapoznania się z relacją zdjęciową z tego wydarzenia.

  • KOLEJNE SPOTKANIE RADY BIZNESU
  • KOLEJNE SPOTKANIE RADY BIZNESU
  • KOLEJNE SPOTKANIE RADY BIZNESU
           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!