Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

FUKSÓWKA

UWAGA! ZMIANA TERMINU FUKSÓWKI

W związku z ogłoszoną ŻAŁOBĄ NARODOWĄ, która przypada na dzień 19.01.2019 roku, władze wydziału podjęły decyzję o przełożeniu terminu FUKSÓWKI na 02.02.2019 roku. Dotychczasowe uzgodnienia - bez zmian.

Restauracja Złoty Dukat w Tarnobrzegu godz 19.00.

W związku z powyższym wydłużył się termin zapisów. Jeżeli wśród Państwa znajdują się osoby pragnące uczestniczyć w FUKSÓWCE, prosimy o zgłoszenia do 26 stycznia w pokoju nr 11 lub w dziekanacie SAN w  Tarnobrzegu.


Szanowni Studenci,
Zapadły decyzje dotyczące FUKSÓWKI, która odbędzie się w Tarnobrzegu 19.01.2019 r.

Samorząd Studencki oraz Władze uczelni serdecznie zapraszają do wspólnej zabawy.

Zapisów można dokonywać osobiście w pokoju nr 11 lub w Dziekanacie Społecznej Akademii Nauk w Łodzi Wydziału Zamiejscowego w Tarnobrzegu do 23.12.2018 roku. Szczegółowe informacje dotyczące organizacji FUKSÓWKI można uzyskać na naszym profilu na Facebooku lub pod nr tel. 15 822 80 00 , kom. 532 109 574

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!