Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

Dwa dyplomy w dwa dni!

W pierwszym tygodniu lipca 2018 roku w Społecznej Akademii Nauk Wydziale Zamiejscowym w Tarnobrzegu 180 studentów i słuchaczy studiów podyplomowych przystąpiło do egzaminów dyplomowych.

Zrealizowane w tym roku akademickim prace dyplomowe obejmowały szeroki zakres tematyczny: od problematyki bezpieczeństwa – poprzez finansowanie działalności firm – po analizę głównych problemów gospodarczych regionu. Członkowie Komisji Egzaminacyjnych zgodnie podkreślali, że tegoroczni dyplomanci byli wyjątkowo dobrze przygotowani do egzaminu dyplomowego. „Niektórzy z tegorocznych studentów mieli wysoko zawieszoną poprzeczkę – mówi dr Grzegorz Wilk-Jakubowski, Dziekan tarnobrzeskiego Wydziału Społecznej Akademii Nauk. Cztery osoby – Iwona Mierzwa, Wojciech Rządkowski, Marta Serafin i Joanna Wójcik – 5 lipca wieńczyły edukację na kierunku ekonomia, zaś dzień później – na studiach podyplomowych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi oraz bezpieczeństwem i higieną pracy. Te cztery osoby w dwa dni uzyskały dwa dyplomy – magisterski oraz ukończenia studiów podyplomowych – podkreśla Dziekan”.

Taka sytuacja miała miejsce po raz pierwszy w historii Wydziału, który już od ponad 15 lat prowadzi w Tarnobrzegu kształcenie na studiach licencjackich, magisterskich i podyplomowych.

„Podstawową funkcją uczelni wyższych jest rozwijanie horyzontów myślowych. Ten dzień jest dowodem na to, że jeśli się czegoś bardzo pragnie i do tego solidnie pracuje, to można osiągać zamierzone cele. Z racji uzyskania tytułów zawodowych składam wszystkim Państwu serdeczne gratulacje i życzę podtrzymania dotychczasowego tempa rozwoju” – mówił Dziekan podczas ogłaszania wyników tegorocznych egzaminów zachęcając wszystkich absolwentów studiów I stopnia do kontynuowania nauki na tarnobrzeskim Wydziale SAN na studiach magisterskich. „Potwierdzeniem tego, że warto kontynuować kształcenie w naszych murach jest fakt, że w tym roku SAN zajął pierwsze miejsce w Polsce w kategorii ‘studia magisterskie’ w najbardziej liczącym się rankingu ogólnopolskim przygotowanym przez Fundację Perspektywy. Mamy nadzieję, że decyzja o kontynuacji studiów będzie dla Was źródłem radości, a także umożliwi Wam w przyszłości spełnienie wszystkich oczekiwań, nadziei i marzeń”.

Dziekan oraz pracownicy Wydziału Zamiejscowego w Tarnobrzegu Społecznej Akademii Nauk pragną złożyć wszystkim dyplomantom gratulacje z okazji uzyskania tytułów zawodowych oraz życzą wszystkiego najlepszego w życiu zawodowym i osobistym.

  • Konferencja
  • Dzień Dziecka
  • Dzień Dziecka
  • Dzień Dziecka
  • Dzień Dziecka
  • Dzień Dziecka
  • Dzień Dziecka

Studia jednolite magisterskie 
           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!