Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

W Tarnobrzegu wyróżniono studentkę Społecznej Akademii Nauk

W Tarnobrzegu wyróżniono studentkę Społecznej Akademii Nauk


W Tarnobrzegu w czasie sesji Rady Powiatu Tarnobrzeskiego wyróżniono Paulinę Dobrowolską, studentkę Społecznej Akademii Nauk. Dobrowolska otrzymała stypendium ministra nauki i szkolnictwa wyższego za wybitne osiągnięcia naukowe. Na Podkarpaciu tylko 20 studentów może pochwalić się takim wyróżnieniem.


Ministerialna stypendystka Społecznej Akademii Nauk, aby znaleźć się w tym elitarnym gronie, musiała zrobić dużo więcej niż tylko wylegitymować się bardzo dobrymi ocenami na macierzystej uczelni.

– Komisja konkursowa w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego, rozpatrując wnioski o przyznanie stypendiów, bierze pod uwagę kilka kryteriów. Między innymi uczestnictwo w konferencjach naukowych. Ważne są też publikacje naukowe. Liczy się też uczestnictwo w projektach badawczych – mówi dziekan Wydziału Zamiejscowego SAN w Tarnobrzegu dr Grzegorz Wilk-Jakubowski.

Jest to najwyższa nagroda, jaką student może otrzymać w Polsce. Paulina Dobrowolska jest jedyną studentką wyróżnioną w skali powiatu tarnobrzeskiego.

Wysokość stypendium, jakie zostało przyznane studentce SAN Tarnobrzeg, to 15 tysięcy złotych.

Paulina Dobrowolska na co dzień mieszka w Łukawie koło Sandomierza. Jak podkreśla - pasjonuje się tematyką bezpieczeństwa wewnętrznego i planuje kontynuować naukę na studiach doktoranckich.

W sesji Rady Powiatu Tarnobrzeskiego wzięli udział dziekan Wydziału Zamiejscowego Społecznej Akademii Nauk w Tarnobrzegu - dr Grzegorz Wilk-Jakubowski, dziekan Wydziału Handlu i Bezpieczeństwa Społecznej Akademii Nauk w Kielcach - dr Paweł Ramiączek oraz Dyrektor Regionalny Społecznej Akademii Nauk - Andrzej Kazanowski. Byli także obecni przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Tarnobrzegu m.in. starosta powiatu tarnobrzeskiego Paweł Bartoszek oraz Krzysztof Pitra, wicestarosta powiatu tarnobrzeskiego.

  • W Tarnobrzegu wyróżniono studentkę Społecznej Akademii Nauk
  • W Tarnobrzegu wyróżniono studentkę Społecznej Akademii Nauk
Studia jednolite magisterskie 
           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!