Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

Oferty praktyk, staży, pracy za granicą

Dziekan Wydziału Zamiejscowego SAN w Tarnobrzegu - dr Grzegorz Wilk-Jakubowski wraz z Prodziekanem Wydziału Handlu i Bezpieczeństwa w Kielcach - dr Radosławem Harabinem - pod koniec kwietnia wyjechali do uczelni partnerskiej zlokalizowanej w bułgarskiej Warnie (University of Economics).

Obok prowadzenia zajęć dydaktycznych - wykładowcy SAN, przeprowadzili rozmowy z pracownikami Działu Erasmus. Pokłosiem wyjazdu jest możliwość kontynuacji przez naszych studentów semestru studiów w tej uczelni . Serdecznie zachęcamy do wyjazdu, a na poniższej stronie możecie znaleźć Państwo oferty praktyk, staży, pracy za granicą. Zapraszamy do odwiedzania strony.

erasmus.san.edu.pl

  • Oferty praktyk, staży, pracy za granicą
  • Oferty praktyk, staży, pracy za granicą
           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!