Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

Konkurs „Człowiek wobec wyzwań współczesności"

Społeczna Akademia Nauk Tarnobrzeg oraz Koło Naukowe Progress zapraszają do udziału w konkursie „Człowiek wobec wyzwań współczesności”. Jeśli napisałeś esej, z którego jesteś dumny, to zgłoś go koniecznie. Na prace czekamy do 31.05.2018 r. Prosimy pisać na adres mailowy: konkurssantarnobrzeg@san.edu.pl z dopiskiem kierunku swoich studiów w temacie maila.

Każdy uczestnik będzie mógł przedstawić swoją pracę podczas konferencji, która odbędzie się w dn. 02.06.2018 r. Do wygrania atrakcyjne nagrody, ufundowane przez Społeczną Akademię Nauk w Łodzi Wydział Zamiejscowy w Tarnobrzegu.

dokumenty   Regulamin konkursu [pobierz]


Człowiek wobec wyzwań współczesności

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!