Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

Uwarunkowanie rozwoju przedsiębiorczości w regionie tarnobrzeskim

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu we współpracy z Tarnobrzeską Agencją Rozwoju Regio-nalnego, tarnobrzeskim Wydziałem Społecznej Akademii Nauk, Rzeszowską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A., firmą Gamechangers oraz firmą PricewaterhouseCoopers Sp. z o.o., zaprasza wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców na konferencję poświęconą zwiększeniu potencjału rozwojowego firm w regionie tarnobrzeskim. Podczas spotkania będą omawiane wyzwania, jakie niesie dla firm przyszłość w świetle zmian technologicznych, demograficznych oraz innych uwa-runkowań środowiskowych.

Będzie także możliwość zapoznania się z opcjami dofinansowań ze środków Unii Europejskiej z programu dla Średnich Miast.

Spotkanie jest adresowane do przedsiębiorców aktywnie szukających sposobów na rozwój swojego przedsiębiorstwa. W czasie konferencji o „Roli instytucji otoczenia biznesu w promowaniu i rozwijaniu przedsiębiorczości w powiecie tarnobrzeskim”, opowie doktor Monika Gajdowska z tar-nobrzeskiego Wydziału Społecznej Akademii Nauk.

Zapraszamy 12 kwietnia w godzinach od 9.00 do 14.00. Początek w sali konferencyjnej Tarnobrze-skiego Parku Przemysłowo – Technologicznego, Aleja Warszawska 227 b w Tarnobrzegu.Uwarunkowanie rozwoju przedsiębiorczości w regionie tarnobrzeskim

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!