Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

Za nami „Dzień przedsiębiorczości” w tarnobrzeskim Wydziale SAN

Za nami „Dzień przedsiębiorczości” w tarnobrzeskim Wydziale SAN


W tarnobrzeskim Wydziale Społecznej Akademii Nauk zakończył się „Dzień przedsiębiorczości”. W czasie spotkanie można było usłyszeć, że jednoosobowa działalność gospodarcza, to popularna forma prowadzenia firmy. Do jej plusów należy m.in. fakt, że ta forma działalności jest łatwa do prowadzenia, generuje praktycznie zerowe koszty przy rejestracji i posiada bardzo tanią księgowość.


W czasie spotkania głos zabrała Małgorzata Kałucka - Duda z Powiatowego Urzędu Pracy w Tarnobrzegu, która opowiedziała o wspieraniu przedsiębiorczości przez Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu. Wysłuchaliśmy także przedsiębiorców, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą i odnieśli na tym polu sukces. Były to Agata Szczucińska z firmy Sygnaturka, Katarzyna Jugo z firmy Aktoto oraz Beata Kowalska, która prowadzi Kancelarię Adwokacką.

- Społeczna Akademia Nauk poszerza horyzonty swoich student ów, dlatego zdecydowaliśmy się na zorganizowanie „Dnia przedsiębiorczości” razem z Powiatowym Urzędem Pracy w Tarnobrzegu – podkreśla dziekan tarnobrzeskiego Wydziału Społecznej Akademii Nauk dr Grzegorz Wilk-Jakubowski. Jak dodaje, konferencja była doskonałą okazją do wymiany doświadczeń przedsiębiorców z naszego regionu.

  • Dzień przedsiębiorczości
  • Dzień przedsiębiorczości
  • Dzień przedsiębiorczości
  • Dzień przedsiębiorczości
  • Dzień przedsiębiorczości
           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!