Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

„Dzień przedsiębiorczości” w Społecznej Akademii Nauk w Tarnobrzegu

Co zrobić przed założeniem jednoosobowej firmy? Jakie dokumenty wypełnić, aby otworzyć firmę? Jaki jest koszt założenia firmy? Na te i szereg innych pytań będzie można uzyskać odpowiedź już jutro (03.03.2018 r.) w Społecznej Akademii Nauk w Tarnobrzegu.

Zapraszamy na „Dzień przedsiębiorczości”. Początek o godzinie 9.45 w auli numer 1. W czasie spotkania Małgorzata Kałucka - Duda z Powiatowego Urzędu Pracy w Tarnobrzegu opowie o "Wspieraniu przedsiębiorczości przez Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu". Będzie można także wysłuchać przedsiębiorców, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą i odnieśli na tym polu sukces.


Dzień przedsiębiorczości

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!