Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

Tarnobrzeski SAN na Targach Edukacji w Jasionce

Tarnobrzeski Wydział Społecznej Akademii Nauk prezentował swoją ofertę w Jasionce k. Rzeszowa, gdzie obywały się XIII Podkarpackie Targi Edukacyjne EduSalon. Możliwość wyboru studiów, połączona z szansą znalezienia pracy już po szkole średniej, to oferta Podkarpackich Targów Edukacyjnych, które połączono z Europejskimi Targami Pracy dla młodych ludzi z regionu.

- Targi przygotowane są głównie z myślą o tegorocznych maturzystach. To dobra okazja by poznać, a nierzadko wybrać swoją przyszłą uczelnię. Ofertę podczas Targów Edukacyjnych przedstawia 100 uczelni z całej Polski i zagranicy. My przedstawialiśmy ofertę Społecznej Akademii Nauk – podkreśla dr Grzegorz Wilk-Jakubowski Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Tarnobrzeg Społecznej Akademii Nauk w Łodzi.

- Przy wyborze szkoły oraz kierunku kształcenia nie jest łatwo podjąć decyzję, trzeba zebrać wiele informacji. Idealnym miejscem na odpowiedzenie sobie na to ważne pytanie i zdobycie wielu informacji są właśnie Targi – dodaje dr Grzegorz Wilk-Jakubowski.


Tarnobrzeski SAN na Targach Edukacji w Jasionce

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!