Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

SAN partnerem Memoriału

Społeczna Akademia Nauk w Tarnobrzegu będzie partnerem Memoriału Pływackiego upamiętniającego pontyfikat Papieża Jana Pawła II. W pływackim maratonie może wziąć udział każdy ochotnik. Czas, styl, czy pokonana odległość nie ma znaczenia, liczy się sam udział w przedsięwzięciu. Wiadomo już, że Armand Oleksy - student Społecznej Akademii Nauk w Tarnobrzegu będzie reprezentował SAN i weźmie udział w Memoriale.

Założeniem Memoriału Pływackiego im. św. Jana Pawła II, który odbędzie się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu jest przepłynięcie 9665 długości basenów, czyli dokładnie tyle, ile trwał pontyfikat papieża. Celem akcji jest zachęta do aktywności fizycznej, którą Jan Paweł II zawsze promował.


SAN partnerem Memoriału

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!