Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, miesiąc urodzenia zapisany dwucyfrowo + pierwsza mała litera imienia matki zapisana małą literą np. 8406p
×

Spotkania z maturzystami

Spotkania z maturzystami,
Reprezentanci Społecznej Akademii Nauk w Tarnobrzegu rozpoczęli spotkania z maturzystami z naszego regionu. Pierwsze z nich odbyło się w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu.

- W czasie spotkań można otrzymać rzetelną informację o ofercie edukacyjnej Społecznej Akademii Nauk w Tarnobrzegu. Mamy nadzieję, że ułatwiamy wybór wymarzonego kierunku, a zasady rekrutacji wyjaśniamy w prosty i przejrzysty sposób. Warto zainwestować w siebie, swoje zainteresowania oraz wybrać uczelnię, która ułatwi realizację swoich pasji. Społeczna Akademia Nauk pomoże je zrealizować – przekonuje dr Grzegorz Wilk-Jakubowski, dziekan SAN w Tarnobrzegu.

Spotkania z maturzystami mają charakter kampanii informacyjnych, która dociera do uczniów klas maturalnych, przygotowujących się do egzaminu i rekrutacji na studia.


Spotkania z maturzystami

           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!