Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, miesiąc urodzenia zapisany dwucyfrowo + pierwsza mała litera imienia matki zapisana małą literą np. 8406p
×

Tarnobrzeski SAN partnerem konferencji dotyczącej uwarunkowań rozwoju przedsiębiorczości

W siedzibie Tarnobrzeskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego odbyło się robocze spotkanie dotyczące konferencji naukowo-praktycznej „Uwarunkowania rozwoju przedsiębiorczości w regionie tarnobrzeskim”.

W czasie spotkania ustalono m.in. zakres tematyczny konferencji, która będzie wpisywała się w 11 edycje Targów Pracy, które mają na celu ułatwienie mieszkańcom naszego regionu znalezienie pracy bądź zdobycie wiedzy pozwalającej już dziś właściwie pokierować ścieżką swojego rozwoju.

W spotkaniu uczestniczyli m.in. Dziekan Społecznej Akademii Nauk w Tarnobrzegu dr Grzegorz Wilk-Jakubowski, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Tarnobrzegu Teresa Huńka oraz Ekspert ds. Funduszy Europejskich Tomasz Miśko. Konferencja planowana jest na 12 kwietnia, a o jej szczegółach będziemy informować już niebawem.


Tarnobrzeski SAN partnerem konferencji dotyczącej uwarunkowań rozwoju przedsiębiorczości

           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!