Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

Wielkia Orkiestra Świątecznej Pomocy

Już w najbliższą niedzielę serduszka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy opanują całą Polskę, a Społeczna Akademia Nauk w Tarnobrzegu będzie grała razem z Orkiestrą.

Celem tegorocznego finału będzie pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Społeczna Akademia Nauk w Tarnobrzegu włącza się w akcję WOŚP i przekazuje do zlicytowania na jeden dzień gabinet dziekana dr Grzegorza Wilka-Jakubowskiego! Jest to nie tylko niesamowity zaszczyt, ale zarazem fajna przygoda. Osoba, która wylicytuje gabinet dziekana będzie mogła w towarzystwie dziekana i pracowników uczelni poznać arkana funkcjonowania uczelni wyższej.

- Warto pomagać dlatego, dlatego Społeczna Akademia Nauk w Tarnobrzegu wspiera akcję WOŚP – przekonuje dr Grzegorz Wilk-Jakubowski, dziekan SAN w Tarnobrzegu. I podkreśla, że pomoc ze strony WOŚP jest nieoceniona: pomaga szpitalom i zdrowiu. – Każda trafna i skuteczna pomoc bliźniemu w potrzebie jest jak najbardziej pożądanym zachowaniem społecznym – dodaje dziekan.

Przypominamy. 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w dniu 14 stycznia, a początek licytacji od 17.30.


Wielkia Orkiestra Świątecznej Pomocy

Studia jednolite magisterskie 
           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!