Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

Dobro powraca w Społecznej Akademii Nauk


Dobro powraca w Społecznej Akademii Nauk

Z dużym zainteresowaniem studenci Społecznej Akademii Nauk w Tarnobrzegu wysłuchali dwóch wykładów Konrada Mężyńskiego – trenera personalnego, który gościł w Akademii w dn.16.12.2017 r.

Pierwszy wykład Konrada Mężyńskiego zatytułowany był „Jak odnieść sukces i zdobyć bogactwo?”. Później wysłuchaliśmy prelekcji pt. „Sukces i porażka - sinusoida życia”. W obu wykładach K. Mężyński tłumaczył m.in., jak można wykorzystać niemądre decyzje do bycia lepszym. Wykłady były, jak ujął to sam wykładowca „podróżą zwaną poszanowaniem błędu”.

Konrad Mężyński, który zagościł w Społecznej Akademii Nauk w Tarnobrzegu pracuje od 20 lat w kraju i za granicą. Jest trenerem, który pracuje z ludźmi i towarzyszy im w drodze do odkrywania ich możliwości. Mężyński rok czasu spędził pracując jako medyk w Armii Brytyjskiej i tam poznałem, czym jest coaching i holistyczne podejście do człowieka . W roku 2012 założył Stowarzyszenie "Dobro Powraca".

Zdaniem Dziekana Wydziału w Tarnobrzegu Społecznej Akademii Nauk dr Grzegorza Wilka Jakubowskiego w Akademii będą odbywały się tego typu spotkania, bo w sposób naturalny wpisują się one w profil uczelni. - Jak ważny jest to temat wskazuje zainteresowanie samych studentów ekonomii i ich liczna obecność na konferencji – podkreślił Dziekan.

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!