Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

Zapraszamy na „Fuksówkę” 2018

Zapraszamy na „Fuksówkę” 2018


Dnia 20 stycznia 2018 roku odbędzie się druga w historii Społecznej Akademii Nauk w Tarnobrzegu „Fuksówka”.


„Fuksówka” to impreza organizowana przez Społeczną Akademię Nauk, w której biorą udział wykładowcy oraz studenci SAN w Tarnobrzegu. Głównym celem imprezy jest integracja studentów oraz wykładowców.

Na „Fuksówkę” można zapisywać się w Społecznej Akademii Nauk w Tarnobrzegu: pokój numer 11 lub numer 18 (ul. Moniuszki 6, Tarnobrzeg) w godzinach przyjęć studentów.

Impreza odbędzie się 20.01.2018 r., w Restauracji „Złoty Dukat”, ul. Sienkiewicza 220 A w Tarnobrzegu. Początek godzina 20.00. Kwota na jedną osobę nie przekroczy 100 zł.

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!