Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

I Konferencja Szkoleniowo-Praktyczna „Jakość komunikacji interpersonalnej w placówkach pielęgnacyjno-opiekuńczych”

Wydział w Tarnobrzegu Społecznej Akademii Nauk we współpracy z Zakładem Pielęgnacyjno-Opiekuńczym w Tarnobrzegu oraz Okręgową Izbą Pielęgniarek i Położnych w Rzeszowie 7 grudnia organizuje I Konferencję Szkoleniowo-Praktyczną „Jakość komunikacji interpersonalnej w placówkach pielęgnacyjno-opiekuńczych”.

Podczas konferencji poruszona zostanie problematyka barier w komunikacji interpersonalnej, roli personelu w kształtowaniu prawidłowych relacji z pacjentami/podopiecznymi, współpracy z zespołów terapeutycznych w zakresie poprawy jakości komunikacji, sposobów i metod rozwiązywania problemów komunikacyjnych.

Uczestnicy konferencji podejmą również próbę ustalenia i wprowadzenia standardów komunikacyjnych w placówkach pielęgnacyjno-opiekuńczych. Wszystkie osoby zainteresowane wyżej przedstawioną tematyką serdecznie zapraszamy do udziału w wyżej wymienionym przedsięwzięciu. Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne.

Konferencja odbędzie się w Tarnobrzegu u budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. prof. S. Tarnowskiego (ul. Wyszyńskiego 10).


I Konferencja Szkoleniowo-Praktyczna „Jakość komunikacji interpersonalnej w placówkach pielęgnacyjno-opiekuńczych”

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!