Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

Większe zarobki to dobrze wybrana „podyplomówka”

Nawet o 15-20 proc. większe zarobki może dać dobrze wybrana „podyplomówka” - twierdzi Krzysztof Inglot, dyrektor działu rozwoju rynków agencji pośrednictwa Work Service.

W rozmowie z dziennikiem Rzeczypospolita podkreśla, że studia podyplomowe mogą być także świetnym sposobem na zmianę zawodu, żeby znaleźć lub zmienić pracę na lepszą. - W ofercie Społecznej Akademii Nauk mamy w sumie kilkadziesiąt programów „podyplomówek” z 12 kategorii, począwszy od zarządzania, przez medycynę i ekonomię, aż po różne dziedziny humanistyki czy nauk społecznych - mówi Jan Waluszewski odpowiedzialny za studia podyplomowe SAN Kielce.


Większe zarobki to dobrze wybrana „podyplomówka”

Uzupełnić lub zmienić wykształcenie można już za 250 zł miesięcznie. Obecnie SAN w Kielcach rekomenduje dziewięć programów: Kryminalistyka i zwalczanie przestępczości, menedżer sportu, rachunkowość finansowa i zarządcza, wycena i gospodarka nieruchomościami, zarządzanie BHP oraz ochroną środowiska, zarządzanie transportem, zarządzanie zasobami ludzkimi, organizacja pomocy społecznej.

Warto podkreślić, że przy zapisie na któryś z wymienionych programów do 15.09.2017r. wszyscy kandydaci zostaną zwolnieni z opłaty rekrutacyjnej.

Dowiedz się więcej.

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!