Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

Obrony lipiec 2017


Obrony lipiec 2017

15 lipca 2017 roku w Społecznej Akademii Nauk Wydziale Zamiejscowym w Tarnobrzegu, ponad 100 studentów kierunku ekonomia studiów licencjackich i magisterskich przystąpiło do obron prac dyplomowych.

Zrealizowane w tym roku akademickim prace dyplomowe obejmowały szeroki zakres tematyczny: od gospodarowania kapitałem ludzkim – poprzez finansowanie działalności firm – po analizę głównych problemów gospodarczych regionu.

Po wysłuchaniu przedstawionych przez dyplomantów informacji o wynikach badań przeprowadzonych na potrzeby przygotowania prac dyplomowych, członkowie Komisji zadali szereg pytań z zakresu przedmiotów podstawowych, kierunkowych i specjalnościowych zrealizowanych w toku studiów. Członkowie Komisji zgodnie podkreślali, że tegoroczni dyplomanci byli wyjątkowo dobrze przygotowani do egzaminu dyplomowego.

Dziekan oraz pracownicy Wydziału Zamiejscowego w Tarnobrzegu Społecznej Akademii Nauk pragną złożyć wszystkim dyplomantom gratulacje z okazji uzyskania tytułów zawodowych licencjata i magistra oraz życzą wszystkiego najlepszego w życiu zawodowym i osobistym.

Jednocześnie zachęcamy studentów I stopnia do kontynuowania nauki na Wydziale Zamiejscowym w Tarnobrzegu SAN na studiach II stopnia.

  • Obrony lipiec 2017
  • Obrony lipiec 2017
  • Obrony lipiec 2017
  • Obrony lipiec 2017
  • Obrony lipiec 2017
  • Obrony lipiec 2017
  • Obrony lipiec 2017
Studia jednolite magisterskie 
           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!