Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

Juwenalia 2017

Juwenalia 2017


Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tegorocznych Juwenaliach 2017. Studenci Społecznej Akademii Nauk w Tarnobrzegu pokazali sobotniej nocy, że moc była z nimi. Otrzymali klucz do władz miasta, w klimacie zabaw rozrywki przy dźwiękach muzyki DJ Łukasza bawili się wspólnie do białego rana.

Szczególne podziękowanie kierujemy do grona sponsorów a w szczególności do Pana Mirosława Pluty prezesa Stowarzyszenia Tarnobrzeżanie.pl za piękny pokaz fajerwerków. Organizatorzy imprezy planują by to wydarzenie powtarzało się cyklicznie, co roku. Wyrażamy nadzieję, iż spore zainteresowanie naszą uczelnią pozwoli niezdecydowanym dołączyć do naszej społeczności studenckiej.


  • Juwenalia 201
  • Juwenalia 201
  • Juwenalia 201
  • Juwenalia 201
  • Juwenalia 201
  • Juwenalia 201

JUWENALIA 2017 - ZAPOWIEDŹ

Maj to czas juwenaliów, który zbliża się wielkimi krokami. W ramach tego Społeczna Akademia Nauk także przygotowała szereg atrakcji związanych z tym wydarzeniem, na które zaprasza wszystkich studentów.

Impreza odbędzie się 20 maja nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Zabawa przeprowadzona będzie w formie plenerowej, gdzie na każdego będzie czekał ciepły posiłek oraz przekąski grillowe.

Głównym celem Juwenaliów jest integracja środowiska akademickiego. Podczas zabawy rozdawane będą ,,fuksy”. Organizatorzy zapewniają sporą dawkę pozytywnych emocji oraz szereg atrakcji, a o dobrą zabawę zadba DJ Łukasz


JUWENALIA

Studia jednolite magisterskie 
           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!