Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×


Studenckie Koło Naukowe „PROGRESS” powstało, jako organizacja studencka, spełniająca przede wszystkim funkcje naukowo-rozwojowe. Jego statutowym celem jest szeroko rozumiana integracja naukowa studentów Zamiejscowego Wydziału Społecznej Akademii Nauk w Tarnobrzegu. Jest to organizacja wyróżniająca się w strukturze całej Uczelni przede wszystkim tym, iż łączy w sobie zarówno elementy nauk humanistycznych, technicznych oraz ekonomicznych. Wychodzi, więc poza wąskie ramy nauk ekonomicznych. przygotowując również studentów do przyszłej pracy zawodowej.

Władze Studenckie Koło Naukowe „PROGRESS” w roku akademickim 2016/2017

Koło Naukowe PROGRESS

Opiekun SKN – dr Monika Gajdowska

ZARZĄD
Prezes SKN – Joanna Olszowy

Zastępca Prezesa – Paulina Sudoł
Skarbnik – Anna Wołoszyn
Sekretarz – Angelika Guz

W skład Studenckiego Koła Naukowego „PROGRESS” wchodzi 24 członków


Studenckie Koło Naukowe „PROGRESS”, pomimo stosunkowo krótkiego, rocznego istnienia, jest prężnie rozwijającą się organizacją studencką, umożliwiającą swoim członkom realizację szeregu działań poprzez podejmowanie różnych inicjatyw, które wnoszą członkowie. Szereg możliwości, które mają należący do koła studenci sprawia, że dobrze spożytkowany i mile spędzony czas pozostaje w pamięci w postaci pięknych wspomnień i wielu zrealizowanych projektów.

SKN „PROGRESS”, skupia się wokół wielu obszarów pozaprogramowej działalności dydaktycznej studentów. Działania ukierunkowane są na zagadnienia naukowe, organizacyjne oraz prorynkowe, które koncentrują się wokół problematyki naukowej, gospodarczej i przygotowują aktywnych studentów do rozwiązywania nowych problemów badawczych oraz autoedukacji. Ich zróżnicowanie sprzyja nabywaniu kompetencji społecznych, a także samorealizacji studentów w pracy badawczej.


Koło Naukowe PROGRESS

Studenckie Koło Naukowe „PROGRESS” jest propozycją współtworzoną przez grupę znajomych, którym przyświeca wspólny cel – warto wiedzieć więcej. Jest to elitarna, zgrana drużyna studencka, której zainteresowania związane są z problematyką ekonomii, zarządzania jak również bezpieczeństwa wewnętrznego. Członkowie SKN „PROGRESS” dążą do połączenia zdobytej wiedzy z praktyką. Nasi członkowie szukają interesujących tematów, którymi dzielą się z innymi w czasie cyklicznych spotkań. To świetny sposób na poznanie wielu nowych ludzi i poszerzenie swoich horyzontów, jednocześnie świetnie się bawiąc!

Priorytetem Koła jest rozbudzenie drzemiącego w każdej jednostce potencjału, ukształtowanie własnej osobowości i zdobywanie nowych umiejętności, które będą kluczem do przyszłej kariery zawodowej.


Koło Naukowe PROGRESS

Udzielamy się nie tylko w bieżącym życiu uczelni, ale również rozwijamy swoje pasje oraz doświadczenie poza nią. Pamiętamy o tym, że studiowanie to nie tylko czas wytężonej nauki, ale również relaksu i dobrej zabawy. Spotykamy się, by zintegrować się poprzez wspólne gry czy oglądanie filmów. Podczas spotkań przy przyjaznej atmosferze wpadamy na nasze najlepsze pomysły, których realizacja powoduje poszerzanie własnych horyzontów oraz budowanie przyszłej ścieżki kariery. Nad wszystkim czuwa i doradza nasz opiekun, czyli dr Monika Gajdowska Stawiamy na przedsiębiorczość, kreatywność i samorealizację!

Ekonomia wcale nie wieje nudą, lecz stanowi świetną perspektywę rozwoju. Wiedzą o tym członkowie Studenckiego Koła Naukowego „PROGRESS”.

I Ty możesz być jednym z nas. Do współpracy zapraszamy wszystkich studentów, którzy nie chcą być przeciętni i anonimowi. Do naszego Koła zapraszamy wszystkich studentów, którzy chcą w nieszablonowy sposób poszerzyć wiedzę oraz zdobyć nowe, praktyczne umiejętności.

Zamierzamy realizować nasze cele poprzez organizowanie spotkań, które umożliwią studentom naszego Wydziału podniesienie kwalifikacji, zdobycie dodatkowej wiedzy i umiejętności. Równocześnie mamy na celu promocję i kształtowanie wizerunku Wydziału poprzez aktywną działalność studentów. Wszystkie pytania należy kierować na adres: progress.san.tarnobrzeg@gmail.com

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!