Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

25 kwietnia 2017 Targi Edukacyjne w Opatowie

Byliśmy z Wami w Opatowie na Targach Edukacyjnych.

Nasza Akademia brała udział w targach edukacyjnych oraz prowadziła regularne spotkania w szkołach wśród maturzystów. Pracownicy Promocji w jasny i rzetelny sposób przedstawiają ofertę kształcenia SAN oraz aktualne zasady rekrutacji. Dodatkowo każdy maturzysta może otrzymać ulotki rekrutacyjne, w których zawarte są szczegółowe informacje o Wydziale a także funkcjonujących na SAN organizacjach studenckich i kołach naukowych. To również szansa, by dzięki atrakcyjnym stoiskom wystawienniczym poczuć atmosferę panującą w różnych szkołach wyższych.

Dnia 26 kwietnia 2017r., w Liceum Ogólnokształcącym im. Bartosza Głowackiego w Opatowie po raz kolejny odbyły się Targi Edukacyjne, które miały na celu pomóc maturzystom w podjęciu ważnej decyzji dotyczącej dalszego kształcenia się.

Przedstawiciele przybyłych uczelni prezentowali swoją ofertę edukacyjną i kulturalną, kierunki studiów, warunki rekrutacji. Nie zabrakło na targach również przedstawicieli SAN a w tegorocznych targach udział wzięli: Dziekan Wydziału – Grzegorz Wilk-Jakubowski, Joanna Olszowy oraz pracownik dziekanatu z zaprzyjaźnionego Wydziału w Kielcach – Agnieszka Komisarczyk. Przybyli goście zachęcali do studiowania na swoich uczelniach. Następnie młodzież liceum zwiedzała stoiska wystawców i mogła porozmawiać z przedstawicielami poszczególnych uczelni. Zaproszeni goście chętnie odpowiadali na wszystkie pytania, udzielali bardzo wyczerpujących odpowiedzi i starali się rozwiać wszelkie wątpliwości.

  •  25 kwietnia 2017 Targi Edukacyjne w Opatowie
  •  25 kwietnia 2017 Targi Edukacyjne w Opatowie
  •  25 kwietnia 2017 Targi Edukacyjne w Opatowie

W naszej prezentacji staraliśmy się podkreślić wysoką, jakość wszechstronnego i nowoczesnego kształcenia, jakie oferuje szkolnictwo wyższe, zwróciliśmy uwagę na korzystanie przez studentów z programu Erazmus+ , dobry program stypendialny a przede wszystkim świetnie wyszkoloną kadrę dydaktyczną, która w większości jest patykami. Inne ważne aspekty, które zostały poruszone to dobra baza dydaktyczna, samorządność i kreatywność studentów, możliwość rozwoju w Studenckim Kole Naukowym „ PROGRESS”

Zostaliśmy dobrze przyjęci w Opatowie, nasze stoisko cieszyło się zainteresowaniem i mam nadzieję, że wielu absolwentów tamtejszego liceum zdecyduje się kontynuować naukę w Społecznej Akademii Nauk w Tarnobrzegu.

Dziękujemy organizatorom za świetną realizacją, a przede wszystkim dziękujemy Wam - odwiedzającym! Każde kolejne targi utwierdzają nas w przekonaniu, że mamy kreatywną i zdeterminowaną młodzież. Cieszymy się bardzo, że mogliśmy odpowiedzieć na wiele Waszych pytań dotyczących edukacji, rozwoju zawodowego, kariery i poruszania się po rynku pracy.

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!