Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

Bal charytatywny „Randka pokoleń”

W dniu 25 lutego 2017 roku odbył się bal charytatywny pod hasłem: „Randka pokoleń”. Karnawałowa zabawa rozpoczęła się o godzinie 19:00 w „Dworku pod lipami” gdzie, jak się okazało wiek przestał mieć znaczenie, a liczyła się przede wszystkim dobra zabawa. Punktem kulminacyjnym balu była aukcja dzieł sztuki. Środki uzyskane z licytacji zostaną przekazane na cele charytatywne by wspomóc działalność Hospicjum Ojca Pio.

Organizatorami balu byli: Studenckie Koło Naukowe „PROGRESS” wspólnie z Dziekanem Społecznej Akademii Nauk w Tarnobrzegu, Stowarzyszenie Tarnobrzeżanie.pl, Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku przy PWSZ w Tarnobrzegu.

rta24.eu, tvl.tarnobrzeg.pl


Bal charytatywny Randka pokoleń

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!