Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

FUKSÓWKA 2017 za Nami !!!

Dnia 21 stycznia 2017 odbyła się pierwsza w historii Wydziału Zamiejscowego w Tarnobrzegu Społecznej Akademii Nauk FUKSÓWKA.

FUKSÓWKA to tradycyjna impreza kultywowana w Społecznej Akademii Nauk, w której udział wzięli wykładowcy oraz studenci SAN w Tarnobrzegu. Z racji wyjątkowości uroczystości prócz oczywiście jej głównego celu, jakim była INTEGRACJA, każdy wykładowca miał prawo wręczyć jednego FUKSA osobie, która wyróżniała się w czasie trwania imprezy nie tylko intelektem, sprytem, ale i błyskotliwością. Wszyscy uczestnicy bawili się we wspaniałym gronie, któremu towarzyszyły: muzyka, tańce, śpiewy oraz świetny humor.

Relacja zdjęciowa z imprezy dostępna jest po bezpośrednim kontakcie z Panią Kaliną Figacz.

Zdobywcom fuksów serdecznie GRATULUJEMY i zapraszamy WSZYSTKICH studentów do kolejnych imprez organizowanych przez Społeczną Akademię Nauk.

  •  FUKSÓWKA 2017 za Nami !!!
           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!